Wall mount for Payment paddle 2
The SpacePole Payment Paddle enables hygienic, arm’s-length payments with an ergonomic handle. Ideal for QSR, drive-thru, and social distancing, it features a washable knurled aluminium handle, and secure cable management.
-
- Ideal for retail, QSR, drive-thru, and other high-traffic areas requiring efficient space management
- Compatible with all Payment Paddle 2 models, ensuring convenient and organized mounting
- Compact and durable construction for long-lasting performance
- Easy to install, providing a hassle-free mounting solution
- 5-year warranty
Available colour(s)
Product Enquiry
If you have any queries about the product, pricing, or purchasing options, please click the button below.
Product Specifications
| Colour Name | Black |
|---|---|
| Colour Type | Structured |
| Main material | Metal |
| Product Version | 1.0 |
| Unit Weight | 0.17 kg |
| Unit Depth | 77.6 mm |
| Unit Height | 55 mm |
| Unit Width | 68 mm |
| Units per Box | 1 |
| Box Weight | 0.26 kg |
| Box Depth | 193 mm |
| Box Height | 63 mm |
| Box Width | 126 mm |
| Warranty | 5 Years |
Installation Guide
| Name | Download | File type | |
|---|---|---|---|
|
|
MK15-0309-A4-2Sides vers.1.0 (Payment Paddle V2.0).pdf | 798 KB |