SCO Kiosk Peripheral arm portrait
SPSK509-02
Peripheral arms (Portrait mode)
-
- Allows for peripherals to be added externally
- It can be mounted on either the right or left side of the SCO Kiosk Top Module (SPSK100) AND the SCO Kiosk Center Module (SPSK200)
- Fits max 24” display in portrait mode
Available colour(s)
Product Enquiry
If you have any queries about the product, pricing, or purchasing options, please click the button below.
Product Specifications
| Colour Name | Black |
|---|---|
| Colour Type | Structured |
| Main material | Metal |
| Product Version | 1.0 |
| Mounting | Other |
| Mounting Type | Floor , Counter |
| Unit Weight | 0.51 kg |
| Unit Depth | 168.8 mm |
| Unit Height | 119.9 mm |
| Unit Width | 119.3 mm |
| Units per Box | 1 |
| Box Weight | 1.31 kg |
| Box Depth | 375 mm |
| Box Height | 128 mm |
| Box Width | 141 mm |
| Warranty | 5 Years |
Installation Guide
| Name | Download | File type | |
|---|---|---|---|
|
|
MK15-0395_v.1.0 (SCO kiosk Pheripheral arms)_A4.pdf | 820 KB |