SCO Kiosk Peripheral arm - landscape (With DuraTilt)
SPSK506-02
Peripheral arms (With DuraTilt / Landscape mode)
-
- Allows for peripherals to be added externally
- It can be mounted on either the right or left side of the SCO Kiosk Top Module (SPSK100) AND the SCO Kiosk Center Module (SPSK200)
- Compatible with any DuraTilt payment plate to install any payment device
- SPSK506 Fits max 24” display in landscape mode
Available colour(s)
Product Enquiry
If you have any queries about the product, pricing, or purchasing options, please click the button below.
Product Specifications
| Colour Name | Black |
|---|---|
| Colour Type | Structured |
| Main material | Metal |
| Product Version | 1.0 |
| Mounting | Other |
| Mounting Type | Floor , Counter |
| Unit Weight | 1.05 kg |
| Unit Depth | 223.4 mm |
| Unit Height | 197.2 mm |
| Unit Width | 199.4 mm |
| Units per Box | 1 |
| Box Weight | 1.85 kg |
| Box Depth | 375 mm |
| Box Height | 128 mm |
| Box Width | 141 mm |
| Warranty | 5 Years |
Installation Guide
| Name | Download | File type | |
|---|---|---|---|
|
|
MK15-0395_v.1.0 (SCO kiosk Pheripheral arms)_A4.pdf | 820 KB |